Navigace: Úvod: > Novinky

Pondělí, 21. listopad 2016:

V listopadu 2015 naše společnost zakoupila vysokorychlostní duální flexo/výsekovou jednotku za podpory z Evropských fondů - program Rozvoj – Výzva III – IV.


Čtvrtek, 29. září 2016:

V rámci projektu „Záruky pro mladé v Jihočeském kraji“ jsme v naší firmě obsadili pracovní místo, které je spolufinancováno z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky).

Úterý, 12. srpen 2014:

Vážení zákazníci, od srpna 2013 nás můžete navštívit v nové provozovně v ulici Průmyslová 936. Provozovna se nachází 300 m od kruhového objezdu v Plané nad Lužnicí směr Chýnov po levé ruce (naproti Madetě). Těšíme se na Vaši návštěvu.


Čtvrtek, 19. červen 2014:

Nový model tiskárny od výrobce GODEX představuje tiskárnu s možností přepínání různých nastavení pro tisk stuh nebo etiket. Za cenu 11.980,- Kč bez DPH Vám tiskárnu dovezeme do vaší provozovny, nainstalujeme a zaškolíme obsluhu. Stuhy lze tisknou z MS Word, MS Office, Corel Draw apod. Pro potisk etiket je součástí dodávky software Q-label.

Středa, 18. červen 2014:

Rozšířili jsme pro Vás nabídku dekoračních stuh pro potisk termotransferovou tiskárnou s označením SUPER SATEN v šířích 75 a 89 mm v kotoučích po 50 metrech. Stuhy s vynikající kvalitou potisku v 15 barevných odstínech.

Přehled našich služeb
Váš Nákupní košík
Novinky
Kontakty
Ceny v eshopu
internetové stránky a eshopy | Vranov nad Dyjí virtuálně | skateshop a snowboardy | Ubytování vranovská přehrada | rakety squash | nerez vybavení jídelen | úprava vody